Vanaf komende maandag 1 mei vernieuwt de gemeente het asfalt van de Vaillantlaan in de Schilderswijk. Dit gebeurt tussen de Parallelweg en de Van der Vennestraat. In de Wouwermanstraat wordt in dezelfde periode een nieuw riool aangelegd. Een deel van de Schilderswijk is dan slechter bereikbaar.
Het riool van de Wouwermanstraat is oud. Daarom komt er een nieuw riool. In het bestaande riool wordt een nieuwe buis gelegd. Zo hoeft de straat niet helemaal open en is het werk sneller klaar. Het werk is in de Wouwermanstraat, een gedeelte van de Parallelweg en bij het kruispunt met de Vaillantlaan en de Hoefkade.
Het asfalt van de Vaillantlaan is in slechte staat. Daarom krijgt de straat nieuw asfalt. Het werk is in de Vaillantlaan tussen de Parallelweg en de Van der Vennestraat.
27 mei afgerond
Tijdens de werkzaamheden sluit de gemeente de straten voor het verkeer af. Voor fietsers, auto’s en openbaar vervoer zijn er omleidingen. Voetgangers kunnen veilig langs het werk lopen. Als dat nodig is plaatst de gemeente planken om over te lopen. De werkzaamheden zijn uiterlijk 27 mei afgerond.